O nás

Naše Wellness Centrum Svaté Pole se nachází v malebné středočeské vísce s velkou historií. Wellness je vybudované v zrekonstruované tvrzi staré několik set let. Dnešní podoba centra se snaží skloubit historii s nejmodernějšími prvky wellness služeb a zanechat v klientech nezapomenutelný zážitek, jak na těle tak na duši.

Svaté Pole leží cca 40 Km jižně od Prahy a 3 km od Dobříše. Z rychlostní silnice R4 trvá cesta do wellness areálu pouhou 1 minutu.

V oblasti Svatého Pole se naši klienti mohou věnovat také outdoorovým aktivitám, které Vám ve wellness centru bez problému zařídíme. V těsném sousedství našeho centra se nachází krásné dětské hřiště včetně sportovního zařízení, které je Vám zcela k dispozici. Součástí Svatého Pole je i chráněná přírodní rezervace, která vybízí k nádherné procházce nedotčenou přírodou.

Rehabilitace, regenerace a wellness jsou nejstarším a nejjednodušším způsobem léčby. Rehabilitace je základní medicínský obor rozsáhlého komplexu fyzikálních, pohybových a jiných terapií. Regenerace znamená obnovení, znovuvytvoření psychických a fyzických sil po určité námaze, je prováděna v rámci komplexních regeneračních programů. Wellness to je zvláštní pocit blaženosti a spokojenosti, který vzniká z rovnováhy mezi psychickým a fyzickým stavem – tak zní jedno ze základních východisek filozofie celistvosti. Tato blaženost je tedy něčím, co se zcela přirozeně dostaví, když člověk uvede svou duši, myšlenky a tělo do souladu a žije v harmonii se svým okolním prostředím, svým domem a přírodou jako celkem. Nejspolehlivější cesty k této blaženosti popisují určité prvky rehabilitace a regenerace – tyto nauky jsou praktickými rádci pro život a jejich léčebné metody upevňují zdraví, dodávají novou sílu vystresovanému tělu a jsou pohlazením pro duši.

Tým pracovníků Wellness centra je složen výhradně z profesionálů ve svém oboru, kteří se i nadále pravidelně vzdělávají a využívají jak největších novinek, tak klasických osvědčených metod rehabilitace, regenerace a wellness.

Provozní doba centra je: ÚTERÝ – NEDĚLE, 7-21 hodin. Dále nabízíme možnost využití některých našich služeb dojíždění až k Vám do hotelu, kanceláře nebo bytu.

Mgr. Bc. Petr Kozohorský
ředitel a hlavní fyzioterapeut
 
 
 
Mgr. Václava (Kozohorská) Hušková
Mgr. Václava (Kozohorská) Hušková
fyzioterapeut
Bc. Štěpánka Bumbová
Mgr. Štěpánka Bumbová
fyzioterapeut
Petr Filip Vacek
Petr Filip Vacek
masér
Petr Sirotek
Petr Sirotek
masér

Karolína Fialová
masérka

Natálka Vachová
masérka

Jindřiška Vintnerová
Jindřiška Vintnerová
recepční