Dnes je 31. března
10:58
Kontakt

 
Svaté Pole 41
263 01 Dobříš


Tel.: 318 596 065
GSM: 724 323 666


Jednatel Wellness centra a
 vedoucí fyzioterapeut
Mgr. Bc. Petr Kozohorský
p.kozohorsky@wellness-svp.cz

Otevírací doba

 PO- ZAVŘENO
 ÚT- dle objednávek
 ST- dle objednávek
 ČT-  dle objednávek
 PÁ- dle objednávek
 SO- dopoledne dle   
        objednávek
 NE- ZAVŘENO Víkendové Wellness
 programy a služby centra
 bude možné využívat

 vždy druhý víkend v měsíci.
 Dle objednávek.


 Firemní a skupinové akce
po domluvě i mimo otevírací dobu centra.

Veškeré služby je nutné předem rezervovat. 

Navštivte naše
FACEBOOK stránky

Návštěvy
TOPlist

Masáže

Klasická masáž

Velký terapeutický a relaxační účinek je doménou této nejpopulárnější masáže. Systém odborných hmatů cílených k navození celkového uvolnění a dokonalé relaxace, hraje nejdůležitější roli této masáže, která se používá již po tisíciletí proti bolesti a únavě. Je nejpříjemnější metodou při odstraňování velkého množství zdravotních problémů. Tímto druhem masáže docílíme především celkového uvolnění svalového napětí, pozitivně působí na nervový systém, detoxikujeme a prokrvujeme organismus dále ovlivňujeme funkce svalů, šlach, srdce, cév a lymfatického systému. Účinek masáže má velký vliv na celkovou tělesnou i duševní pohodu našeho organismu. Masáž může být částečná nebo celková v našem centru jsou součástí procedury  kvalitní masážní emulze a oleje.

Sportovní masáž

Průběh masáže je celkově důraznější s rychlejšími prvky masážních hmatů. Smyslem sportovní masáže je rychlé prokrvení svalstva, které se hlavní měrou podílí na budoucím výkonu nebo následné regenerace organismu.  Důležitou roli hraje volba vhodné masážní emulze. Avšak tento problém Vám naši maséři a fyzioterapeuti rádi pomohou vyřešit a doporučí Vám konkrétní přípravek, který pomůže navrátit Vaše svaly do optimální formy  nebo připravit na blížící se sportovní výkon.

Rehabilitační masáž

Před rehabilitační masáží terapeut provede důkladnou anamnézu klienta, prostuduje lékařský nález včetně lékařského doporučení. Terapeut kombinuje prvky fyzikální terapie s masážními hmaty. Tento druh odborné masáže je vhodný po úrazech a operacích. Tato terapie slouží k uvolnění, rozcvičení a odstranění bolesti.

Relaxační masáž

Jedná se o klasickou masáž u které používáme éterické a rostlinné oleje. Hmaty maséra jsou pomalé a maximálně příjemné. Snoubí se tak účinek masáže s jedinečnými vlastnostmi těch nekvalitnějších emulzí a olejů. Tento druh masáže dokonale harmonizuje tělo i psychiku. Dochází k celkové regeneraci organismu, vylučování toxických látek z organismu a při pravidelném provádění zvyšuje naši imunitu. Je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů. Oproti jiným druhům masáží nemá v podstatě žádné zdravotní omezení.

Reflexní masáž

Vlastní masážní technikou je tlakové ošetření jednotlivých bodu na celém těle. Její dominantní terapeutický účinek se využívá především k léčbě funkčních, degenerativních a chronických onemocnění páteře a kloubů. Tento druh masáže se provádí na sucho bez použití olejů a emulzí. Procedura vyžaduje patřičné znalosti a dostatečnou praxi, proto v našem centru provádí tento druh masáže pouze fyzioterapeuti, kteří ji mohou doplnit o další rehabilitační prvky fyzikální terapie.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny neboli „hot stones“ je nejvyhledávanější exotickou masáží. Obliba této procedury spočívá v zahřátých lávových kamenech z černého čediče, které jsou staré několik tisíciletí původem z Havaje. Teplota kamenů je od 45 do 55 C, při této teplotě kameny vydávají ultrazvukové vlny jejich frekvence je velice podobná ultrazvukovým přístrojům používaných v medicíně, které uvolňují veškeré měkké tkáně v organismu. Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, svými terapeutickými a relaxačními účinky uspokojí nejnáročnější klienty. Volba správné relaxační hudby, kvalitního oleje, zkušeného terapeuta Vás dovede k absolutnímu uvolnění a mnohdy až k spánku, zažijete pocit maximální harmonie včetně dokonalého uvolnění a to nejen na těle, ale i na duši.

Akupresurní masáž

Během této alternativnější terapie dochází k ovlivňování akupunkturních bodů tlakem prstu. Čínští lékaři věděli, že v našem těle existuje určitá síť propojená specifickými dráhami či kanály, kterými proudí energie a že velká část drah se pojí s některými orgány. Akupresura se vyznačuje posilováním samoléčivé schopnosti těla, zvyšováním vitality a působit preventivně proti nemocem. Tato masáž vyžaduje kvalitní znalosti terapeuta čínské medicíny a pozitivní přístup k alternativním postupům. Již v průběhu masáže dochází k celkovému uvolnění a úlevě od bolesti.

Čokoládová masáž

Masáž výborně vyhlazuje a obnovuje Vaší pokožku včetně podpory vyplavení toxických látek z Vašeho těla. Uvolňuje ztuhlé svalstvo a především pozitivně ovlivňuje tvorbu hormonů radosti: endorfinu a serotoninu. Výborně působí proti depresím a stresu. Téměř 100% čokoláda a poslech příjemné relaxační hudby ve Vás vyvolá neopakovatelný zážitek, který zregeneruje Vaše tělo i smysly. Čokoládová masáž Vám v neposlední řadě zvýší pocit dobré nálady.

Indická masáž hlavy

Velice oblíbená masáž dnešní hektické doby. Toto tradiční ajurvédské učení je nedílnou součástí indické kultury. Masáž kůže a podkoží v oblasti hlavy podporuje prokrvení, přísun veškerých živin potřebných pro kvalitní růst vlasů včetně uvolnění svalů hlavy a krku. Tento druh masáže odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy, napětí v oblasti temene. Navozuje pocit psychické a fyzické pohody Vašeho těla včetně nezapomenutelně příjemného zážitku z této jak lidstvo staré indické masáže.

Baňková masáž

Tento druh masáže pochází ze staré čínské medicíny. Pro svůj velký terapeutický účinek se využívá především v lázeňství, rehabilitačních a regeneračních centrech. Podstata této procedury spočívá v přikládání baněk na konkrétní místa. Pomocí vakuové pumpy terapeut vytvoří podtlak a tím uvolní přetíženou část těla. Baňková masáž se vyznačuje tím, že docílí intenzivního prokrvení určitého místa a dochází k okamžitému uvolnění. Baňkovat se může více baňkami nebo také masírovat pomocí jedné baňky. Účinky této procedury se vyznačují vyplavováním toxických látek z těla, okamžitým uvolněním ztuhlých svalů a útlumem bolesti.

Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem

Masáž proti celulitidě a formování postavy patří dnes mezi nejžádanější procedury. Během této téměř dvou hodinové terapie se kombinují speciální ruční tlakové a lymfatické masáže s ozonovým zábalem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strie a vypíná kůži. Mimo jiné má velké relaxační a regenerační účinky. Tato masáž se aplikuje v oblasti břicha, hýždí a dolních končetin. Určitou pravidelnost a veškeré potřebné informace k této masáži Vám rádi vysvětlí naši terapeuti.

Lymfatická masáž

Lymfatické cévy sbírají a odplavují z tkání do cévního systému toxické látky, bakterie a odumřelé buňky. Tento druh terapie vyžaduje individuální přístup! V našem centru provádějí lymfatickou masáž pouze fyzioterapeuté. Masáž je velmi příjemná a mimo hlavního účinku detoxikace organismu dále podporuje snížení krevního tlaku, zeštíhlení ošetřovaných partií, prevence celulitidy včetně velké podpory imunitního systému. Tento druh masáže je ideálním doplňkem péče po liposukcích, při problémech s nadváhou a jako kosmetický doplněk napomáhá zlepšovat kvalitu pleti včetně růstu vlasů. Aby bylo docíleno kvalitního výsledku doporučujeme masáž aplikovat minimálně 5x během dvou týdnů a zdůrazňujeme nutnost dodržet kvalitní pitný režim. Veškeré individuální informace Vám rádi poskytnou naši fyzioterapeuté.

Lymfodrenážní zeštíhlující a detoxikační masáž

 Průběh procedury začíná manuálním uvolněním lymfatických uzlin, přístrojovou lymfodrenáží, závěrečným detoxikačním koktejlem. Jedna procedura trvá 60 minut. Indikace této u nás velmi účinné a oblíbené terapie jsou: celulitida, zeštíhlení, detoxikace, prevence křečových žil, otoky, poúrazové stavy, relaxace a regenerace.

Odtučňovací masáž se zábalem z mořských řas

Svého druhu vyjímečná procedura s prvky fyzikální terapie a sílou přírodních mořských zdrojů. Po dlouhodobém výzkumu a konzultacích s odborníky z oblasti medicíny a dietologie jsme v našem centru sestavili soubor konkrétních prvku, které vedou až k neuvěřitelným výsledkům v oblasti odtučnění Vámi žádaných partií a opravdu to funguje. Nejedná se o žádný reklamní trik! Je pravdou, že tato procedura je dražší, ale cena za terapii umocní výsledek a Vy budete určitě spokojeni. Doporučujeme 6 aplikací během 8 dnu s průměrným úbytkem 6 cm z obvodu pasu, Vy se nijak neomezujete ve stravě a ve Vámi zavedeném životním stylu, pouze si hlídáte pitný režim. Jedna procedura trvá 70 minut. Nejen, že se Váš pas zeštíhlí, ale pozorujeme velké psychické vyrovnání našich klientek a dobrý pocit jak na těle, tak na duši.

Lifting obličeje

Ruční lifting obličeje je dokonalé a okamžité vylepšení pokožky s nezapomenutelným zážitkem jak na obličeji, tak na duši. Jste často unaveni? Máte problémy s vrásky a problematickou pletí? Tak právě manuální lifting obličeje je tou pravou volbou. Hodinu trvající masáž obličeje, krku včetně dekoltu Vám pomůže obnovit správný tok lymfy, detoxikuje mimické svaly, okamžitě vyhladí vrásky což uvidíte již na první pohled. Reflexní účinek masáže přispívá k nepochybně lepšímu vzhledu i psychickému stavu. Přijďte vyzkoušet tuto nezapomenutelnou proceduru a výsledek uvidíte okamžitě.

Kosmetické ošetření s masáží obličeje

Svěřte péči o svou pleť naší profesionální kosmetičce, která pracuje s kosmetikou Janssen Cosmetic. Po úvodní diagnostice Vaší pleti Vám kosmetička nabídne pro Vás vhodné ošetření. Prioritou naší zkušené kosmetičky je individuální přístup ke každé pleti.

Rašelinový zábal

Rašelinové zábaly jsou doporučovány jako podpůrný prostředek při léčení chorob, pohybového systému, zánětlivého, degenerativního a úrazového původu (svalový a kloubní revmatismus, artróza, poškození plotýnek, ischias, následky nehod, atd.). Jedná se o klasickou lázeňskou kůru, která je však u nás prováděna moderní formou hygienických jednorázových zábalů, které splňují ta nejpřísnější hygienická kriteria EU. Díky umístění 3-4 mm vrstvy rašelinové směsi mezi dvěma foliemi , z nichž je jedna prostupná účinným látkám (vlies), se stává šetrnější k přírodním zdrojům. Přírodní příměsi zabraňují větším únikům vody ze zábalu a tím také výraznějšímu znečištění pacienta. Nosiče tepla se nahřejí na cca 60° (vodní lázní, párou apod.) a celou plochou přiloží na postižené místo pacienta po dobu 15-30 min. Postupným uvolňováním tepla se zabrání tepelnému šoku. Celá procedura se skládá z ucelené řady pěti zábalů, které si dokáže poradit i s chronickými obtížemi. Doporučuje se provádět kůru 2-3x týdně.